אתר זה משתמש בקובצי Cookie כדי לעזור לנו להעניק לך את החוויה הטובה ביותר כשאתה מבקר באתר שלנו. על ידי המשך השימוש באתר זה, אתה מסכים לשימוש שלנו בעוגיות אלו.
ברכות להדס שליסל מקבוצת המחקר "גלגולי הקשב" על פרסום מאמרה The taste of video: Facebook videos as multi-sensory experiences בכתב העת Convergence.
2 יולי, 2023
ברכות להדס שליסל מקבוצת המחקר "גלגולי הקשב" על פרסום מאמרה The taste of video: Facebook videos as multi-sensory experiences בכתב העת Convergence. המאמר נמצא בקישורהבא.