22 דצמבר, 2022
ברכות לפרופ' מארן ניהוף על פרסום מאמרה "תחרויות ספורט כסממנים של זהות דתית בקיסריה בשלהי העת העתיקה: הדרשות החדשות של אב הכנסייה אוריגנס, הסופיסטיקה השנייה וספרות חז"ל" בכתב העת "היסטוריה"! מצ"ב המאמר.
ברכות לפרופ' מארן ניהוף על פרסום מאמרה "תחרויות ספורט כסממנים של זהות דתית בקיסריה בשלהי העת העתיקה: הדרשות החדשות של אב הכנסייה אוריגנס, הסופיסטיקה השנייה וספרות חז"ל" בכתב העת "היסטוריה"! מצ"ב המאמר.