16 מאי, 2022
מרכז מנדל סכוליון שמח לברך את פרופ' אליצור בר-אשר סיגל (חבר קבוצת "בלשנות" במנדל סכוליון בתשע"ח-תש"פ) שזכה בפרס פולונסקי על ספרו The NP-Strategy for Expressing Reciprocity: Typology, history, syntax and semantics.
מרכז מנדל סכוליון שמח לברך את פרופ' אליצור בר-אשר סיגל (חבר קבוצת "בלשנות" במנדל סכוליון בתשע"ח-תש"פ) שזכה בפרס פולונסקי על ספרו The NP-Strategy for Expressing Reciprocity: Typology, history, syntax and semantics.