22 דצמבר, 2022
ברכות לפרופ' עוזי ליבנר מקבוצת "העבר בעבר" ולהדס שמבדל מקבוצת "שולחנות ערוכים" על פרסום מאמרם " החַדוּת, מתקן אחסון תת-קרקעי בארץ- ישראל הרומית: פרק בריאליה תלמודית" בכתב העת "קתדרה"! מצ"ב המאמר.
ברכות לפרופ' עוזי ליבנר מקבוצת "העבר בעבר" ולהדס שמבדל מקבוצת "שולחנות ערוכים" על פרסום מאמרם " החַדוּת, מתקן אחסון תת-קרקעי בארץ- ישראל הרומית: פרק בריאליה תלמודית" בכתב העת "קתדרה"! מצ"ב המאמר.